Mijn jeugd tussen de paarden

Paarden zijn altijd in mijn leven geweest.

Ponyrijden op FlickaVanaf mijn prille jeugd, (3 jaar oud), was ik te vinden tussen de paarden, op Dekstation De Richter van wijlen Jan Houben te Genk. Op jonge leeftijd reed ik er pony en "koetsierde" met deze pony mijn vrienden naar hun gewenste plaats van bestemming.

Mijn andere buurman bewerkte zijn land met trekpaarden. Deze paarden en hun werk op het land fascineerden mij..

Het was Jan Houben die mij de omgang, verzorging, het rijden en alle andere facetten van paarden bijbracht. Op oudere leeftijd hielp ik hem met het klaarmaken van BWP hengsten voor de keuring, het voorbrengen van deze hengsten en de training.

Toen zijn dekstation verhuisde naar Stoeterij Zangersheide te Lanaken, " verhuisde " ik natuurlijk mee en groomde voor verschillende internationale springruiters op internationale jumpings.

Ondertussen voltooide ik mijn studie en vond werk als leraar op een middelbare landbouwschool.